چند شب پیش فیلم زندانی‌ها ساخت آقای مسعود ده‌نمکی رو دیدم. نویسنده و کارگردان خود ایشان بودند. هر لحظه فیلم قابل پیش‌بینی بود. این فیلم ساخته شده بود که چند تا پیام بده و پیامش رو هم بدون هیچ‌خلاقیتی خیلی واضح گذاشت وسط. حتی لازم نبود بیننده از فکر و اندیشه خودش استفاده کنه. در نظر من این فیلم حتی در سطح پایین هم نبود. چون اصلا فیلم نبود. دیالوگ‌هایی که از چندین حرف ساده و دم‌دستی نوشته شده و شوخی‌های محلی مزخرف که در فیلم گنجانده شده که مثلا پیام فیلم رو برای مخاطب شیرین‌ کنه. اونم چه پیامی. خلاصه اگر نمی‌دونستم کارگردان و نویسنده این فیلم کیه؛ تصور می‌کردم کار یک نفر عقب‌افتاده است.

جناب کارگردان اگر برای خودتون احترام قایل نیستید، لااقل به شعور مخاطب توهین نکنید و نظیر چنین فیلمی نسازید. درسته بنده از اخراجی‌های دو و سه و فیلم‌های دیگه شما خوشم نیومد اما این آخرین کارتون دیگه خیلی افتضاح بود.

در پست بعدی در مورد پیام فیلم و اینکه آیا اصلا لازم هست فیلم پیام داشته باشه را منتشر خواهم کرد. البته از دیدگاه خودم و تجربه فیلم‌هایی که دیدم و مطالعه‌ای که در این زمینه داشتم.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

منابع جامع تاسیسات فروشگاه اینترنتی دوربین استور Lorenzo toolaki Josh Jamie دانلود آهنگ جدید افکار زیبا Nate