در اداره یه عده کارشون شده جاسوسی از من. که کی میام و کی میرم و کجا؟ بخاطر نوع کارم که کمتر در اداره هستم باعث خرسندی‌شون شده. ولی بازم نگرانی دارن که قبل یا بعد از ماموریتم، کجا ممکنه رفته باشم!

چون سابقه اداری من زیاده و نگرانن مبادا رتبه و ارتقا اداری بگیرم که حق‌ اونا باشه ولی نصیب من بشه. دلم می‌خواد بهشون بگم که باباجان من اصلا دنبال پست و ارتقا نیستم و ابدا از این کارهایی که شماها بهش مضنون هستید بیزارم. من نه از چاپلوسی خوشم میاد و نه زیرآب زدن. خصوصا این چاپلوسی برای رسته بالای اداری مثل مدیر و رییس باشه ازش متنفرم.

از همه فراتر اینکه دلم می‌خواد حرفم رو بلند و رسا به گوش این آدم‌های کوچولو و کوته بین برسونم که: ( اصلا این پست و ارتقا و اضافه کار و پاداش و خلاصه پول و مال و منال که براتون خیلی اهمیت داره و بزرگه در نظر من حقیره. اینها در نظر من فقط اسباب‌بازیهایی هست که شما کودکان باهاش مشغول بازی هستید. هدف و افکار من درگیر مسایل چیزهاییه که پایدار و جاودان هست. )

ولی فرض کنید این حرفها که حرف دلم و واقعیت هست رو گفتم! چه کسیه که باور کنه. تنها کسی باور می‌کنه که اهداف و اعتقاداتش مثل من و یا بزرگتر‌ از من باشه. گفتن این حرفها جز اینکه شک و دودلی این افراد رو بیشتر کنه و یا من رو تمسخر کنند چیز دیگه‌ای در بر نداره.

من فقط نمی‌خوام مثل این آدم‌ها باشم که سرگرم مسایل کوچیک و بی‌اهمیتند. و نه می‌خوام باعث تحقیرشون بشم. فقط یک کلام بگم که:‌ آهای آدم‌هایی که مسایل دنیوی براتون مهمه. فقط من رو قاطی بازی خودتون نکنید. اسباب‌بازی‌هاتون که همون مادیاته برای خودتون.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Eric کتابخانه عمومی شهدای گلشهر شهرستان گلپایگان Kathy نمایندگی لمی گلاس 02133288700 هاست و سرور اختصاصی و اشتراکی محصولات کیهان bloblog ره پویان دانش معاونت پژوهش مدرسه علمیه امام حسن مجتبی علیه السلام گلبانگ سربلندي